header.images.logo.alt
bigoen-slider

Karmaşıklığı Basitleştir.

Bigoen tüm ölçeklerdeki şirketler için dijital pazarlama planı, mobile ve web uygulamalar geliştirir. Bigoen ayrıca kullanıcı dostu tasarım sağlar, ölçülebilir verilerinizi analiz eder ve projenizi programlar.

İş Süreçleri

Geleceği Takip Et

Bigoen, bilgisayar bilimlerinde algoritmaların bilgi işlemsel karmaşıklığının çözümlemesi için kullanılan Big-O'dan esinlenilmiştir. İlk hedefimiz, sağlayabileceğimiz faydalara odaklanarak sürdürülebilir ve gerçekçi yaklaşımlarla çözümler sunmaktır.

Proje Yönetimi

Tüm başarılı sonuçlar planlı çalışma ile alınır. Ekibimiz projelerinizi planlı, raporlanabilir ve ölçülebilir bir şekilde yönetim değerlendirmesine sunar.

Yazılım Mühendisliği

Web tasarımı, mobil uygulama ve diğer yazılım projeleri, en gelişmiş teknikler ve mühendislik yaklaşımlarıyla tamamlanmaktadır.

Reklam Yönetimi

Dijital pazarlama çalışmalarınız matematiksel modeller ve istatistiksel yorumlarla size en fazla verimi sağlayacak performans çalışmalarına dönüştürülür.

Projelerimiz

Rafflemix

Rafflemix

Çekiliş için kurallarını belirle, gönderini gir, çekilişi başlat bitince kazananları kolayca hikayelerde veya post olarak olarak paylaş. Üstelik ücretsiz paket ile deneyebilirsin.

Detay

Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Başarıya ulaşmanız için bir form uzağınızdayız!

+90 850 304 12 02